כרטיס משולב עם "דלג על התור" – קולוסיאום, הפורום הרומאי וגבעת פלטין

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

הקולוסיאום הוא הכוח, העוצמה והגאווה של איטליה כולה ורומא בפרט. יש לכם אפשרות להיכנס אל הקולוסיאום, גבעת פלטין, הפורום הרומי כרטיס אחד משולב. כרטיס זה גם מקנה לכם "skip the line" משמע דילוג על התורים בכניסה. תהנו מחוויה היסטורית מושלמת ללא טרחה בעמידה בתור ותבלו בקצב שלכם.

  • כרטיס משולב ל-3 אתרים היסטוריים ללא עמידה בתור
  • לדלג על התור, להיכנס מהר יותר
  • נגישות לכיסא גלגלים
  • מדיניות ביטול – פעילות זו אינה ניתנת להחזרה

לחצו כאן לכרטיס כניסה משולב (כולל דילוג על התור) לקולוסיאום, פורום וגבעת פלטין – אל תחמיצו את החוייה המדהימה ביותר בסמל המרכזי של רומא!

כרטיסים/סיורים משודרגים:

לחצו כאן לרכישת כרטיסים לסיור בקולוסיאום בקומת התחתית וגם בקומת הארנה

לחצו כאן לרכישת כרטיס לקולוסיאום עם דלג על התור + כניסה לקומת הארנה

לחצו כאן לרכישת כרטיס כניסה לקולוסיאום בלילה כולל סיור בקולוסיאום

לחצו כאן לרכישת כרטיס כניסה לקולוסיאום עם סיור מודרך של שעתיים בקומת תחתית-אנדרגראונד

כרטיסים לקולוסיאום כולל חוויית וירטואל ריאליטי (VR – מציאות רבודה)

לחצו כאן לרכישת כרטיס כניסה לקולוסיאום, פורום ופלטין כולל כניסה אל כלא מאמרטינום 

לרכישת כרטיס כניסה לקולוסיאום עם הדרכת וידאו מיוחדת לחצו כאן

עיקרי הדברים:
מסע חזרה לרומא העתיקה עם כרטיסים עבור הקולוסיאום, הפורום הרומי, ואת גבעת פלטין ביחד. משמע כרטיס משולב עם אופציה של דילוג על התור.
קבלו מפה להורדה של אימפריאל רומא כדי לעזור לכם לחקור את האתרים ההיסטוריים הללו.

תיאור מלא
לדלג על התור הארוך עם הכרטיס וללכת ישר למסלול הכניסה המהירה לבדיקות אבטחה. לאחר הכניסה הקולוסיאום, תוכל לראות את כל הסיפורים של הקיסרים והגלדיאטורים שנכנסו באותו מקום כמו שאתה נכנס הקולוסיאום (אמפיתאטרון פלבי). תהנו בקצב שלכם מהקולוסיאום הלוא הוא האמפיתיאטרון הגדול ביותר שנבנה אי פעם.

הכרטיס שלך כולל גם כניסה לגבעת פלאטין, מראה חובה לכל המבקרים ב"עיר הנצח ". לפי המסורת העתיקה, זהו המקום שבו נולדה רומא. תסתכלו על חורבות המקדשים בפורום הקיסרי, מרכז של כל החיים הפוליטיים, החברתיים והכלכליים בעיר במהלך הרפובליקה הרומית.

כולל בכרטיס הכניסה לקולוסיאום:
חבילה משולבת עם כניסה מהירה (דילוג על התורים) במסלול בזמן שבחרת לקולוסיאום, הפורום הרומי, וגבעת פלטין
דמי טיפול
מפת ההורדה של אימפריאל רומא
מה לא כלול בכרטיס הכניסה הרגיל:
סיורים מודרכים, הדרכת אודיו

*הכרטיסים ניתנים להורדה ישירות באינטרנט. שאתם מגיעים לקולוסיאום עברו ישר במסלול המהיר ותציגו את הכרטיס בכניסה לשומר. הוא יסרוק את הברקוד שקיבלתם ויאפשר לכם להכנס בלי להמתין בתור. (אם מזמינים עם TIQETS צריך להגיע לנקודת מפגש ומשם נציג יפגוש אתכם ויכניס אתכם לקולוסיאום.

  • לא להגיע על הדקה – להקדים קצת, ולא לאחר! מי שמאחר או מגיע על הדקה סביר להניח שלא ייכנס. תקדימו ברבע שעה לכל הפחות.

לבדיקת זמינות בקולוסיאום בתאריכים שלכם ברומא:

 

שאלות נפוצות בנוגע לקולוסיאום ברומא

הקולוסיאום הינו אמפיתאטרון ענק שנבנה תחת הקיסרים הפלבים (flavian). ההיסטוריונים טוענים שהבנייה של הקולוסיאום החלה בין ה-70 – 72 לספירה בתקופת שלטונו של אספסיאנוס קיסר רומא

הקולוסיאום שימש בעיקר לתחרויות גלדיאטורים והופעות ציבוריות עקובות דם כמו צייד בעלי חיים, קרבות מדומות בין בני אדם או בין חיות פרא, הוצאות להורג ואפילו שיחזור של קרבות אמיתיים של חיילי רומא ששיחזרו כיצד האסטרטגיה שלהם בשטח מסוים הייתה במקום מסוים בו הם ניצחו.

הקולוסיאום חושף אותנו לתרבות של האימפריה הרומית. הקולוסיאום הוא אחד מציוני הדרך המוכרים והפופולאריים ביותר בעולם והוא משמש כסמל של האימפריה הרומית העתיקה. כמו כן, המבנה עצמו גדול ומרהיב.

הכרטיס המשולב לקולוסיאום כולל גם כניסה לגבעת פלטין והפורום (2 אתרים ארכיאולוגיים מרשימים שנמצאים כ-3 דקות הליכה מהקולוסיאום). שימו לב כי כרטיס כניסה סטנדרטי לקולוסיאום כולל גישה לקולוסיאום אך רק לשטח העמידה (2 קומות אמצעיות).
הקומות התחתונות וקומת האנדרגראונד לא כלולה בכרטיסים ומצריכה סיור עם מדריך בלבד.

הקולוסיאום שימש לקרבות גלדיאטורים והוצאות להורג במשך 390 שנה. במהלך תקופה זו על פי ההיסטוריונים מתו כ-400 אלף איש בתוך הקולוסיאום. כמו כן, בגלל השימוש בחיות פרא (כמו אריות, נמרים, דובים וכו') במהלך הקרבות מתו כ1,000,000 בעלי חיים בקולוסיאום.

בקבוק מים מפלסטיק אפשרי להכניס. למבקרים אסור להכנס עם בקבוק זכוכית, ספריי דאורדורנט, סכינים או מספריים. כמו כן, אסור להכנס עם תיקים גדולים או מזוודות אלא רק עם תיקי גב רגילים

כן בוודאי. כנסו פנימה בכדי לראות בעניים שלכם לפחות פעם אחת בחיים את הקולוסיאום מבפנים.
אמנם רואים בעיקר הריסות אך תתנו לדמיון המפותח שלכם לדמיין את הקרבות, לשמוע את הקהל, לתת לחוויה שלכם להתעצם עם מדריך שמע שיסביר לכם פרטים מדויקים יותר..ובגדול זו חוויה שאסור לפספס.

רצוי להזמין כרטיסים מראש כולל דילוג על התורים, לא להגיע בימי ראשון (במיוחד לא ביום ראשון הראשון של החודש).
בעונות מסוימות התורים יכולים להגיע לשעה וחצי של עמידה בתור לכן רצוי להזמין כרטיסים מבעוד מועד כולל אופציה של עקיפת התור. חשוב להקדים לפחות ב-15 דק' לפני שעת הביקור שלכם בכרטיס!

אין קוד לבוש בכדי להכנס לקולוסיאום!
אך יחד עם זאת אנו ממליצים לבוא עם נעליים סגורות ולא לבוא עם כפכפים או נעליים פתוחות מכיוון שהרצפה של הקולוסיאום, גבעת פלטין והפורום לא אחידה ויש המון אבנים וחצץ לא באותו גובה ולכן נעליים פתוחות יכולות להיות בעייתיות לקבלת מכה או הליכה לא נוחה!

זמן הביקור הממוצע במתחם הקולוסיאום הוא כ-3 שעות אם מכלילים את פלטין והפורום. אם מדברים רק על הקולוסיאום עצמו אז כשעה. אפשר כמובן גם פחות ואפשר גם יותר זמן..הכל תלוי כמה אתם אוהבים היסטוריה, ארכיאולוגיה ואומנות.

אם לא קונים כרטיס מראש ומתכוונים לעמוד בתור לקופות אז הכי טוב להגיע בחודשי העונה הנמוכה (נובמבר, אוקטובר, דצמבר חוץ מחג המולד וערב השנה החדשה, ינואר, פברואר),
עדיפות להגיע באמצע שבוע ולא בסופ"ש, רצוי להגיע בשעה 8 וחצי בבוקר כשנפתח לראשונה או שעה לפני הכניסה האחרונה לקולוסיאום. בכל מקרה מומלץ לקנות כרטיס מראש שחוסך את העמידה בתור ומאפשר כניסה מהירה ודילוג על תורים במידה ויהיו.

הכניסה לקולוסיאום היא חינמית ב9 במאי, 5 ביוני, 29 ביוני, 23 בספטמבר, 4 באוקטובר, 4 בנובמבר, 22 בנובמבר, 18 בדצמבר. וגם ביום ראשון הראשון של כל חודש.
כמו כן רצוי לציין כי בימים שבהם הכניסה חינם לקולוסיאום יש תורים עצומים ועומס גדול בתוך המבנה ומחוצה לו..אם יש לכם אפשרות לרכוש כרטיס מראש עם אופציה לדילוג על התורים עשו זאת והגיעו ביום אחר.

הקולוסיאום הרוס בחלקו בגלל רעידת אדמה גדולה שהתרחשה בשנת 1349 שגרמה לקריסת הצד הדרומי החיצוני ולכן חלק גדול מהאבנים נפלו.

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן

סגור