חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מגוון סיורים בקולוסיאום

הסיור הפופולארי ביותר בקולוסיאום

סיור משולב עם מדריך בקולוסיאום, הפורום הרומי וגבעת הפלטין

הקולוסיאום הוא אחת האטרקציות המפורסמות ביותר ברומא. זהו אתר חובה לכל תייר המבקר בעיר. הקולוסיאום קיים כבר למעלה מ-2000 שנה וראה שינויים רבים במהלך ההיסטוריה שלו.

ישנם שני סוגים של סיורים בקולוסיאום – סיורים מודרכים וסיורים אודיו. אם אתם רוצים ללמוד על ההיסטוריה של הקולוסיאום ולראות אותה מזוויות שונות, אז סיור מודרך מומלץ. מצד שני, סיור מודרך קולי יאפשר לכם לחקור בזמן שלכם מבלי להמתין בתור או להאזין לנאום של מדריך כל היום.

הקולוסיאום הוא אטרקציה תיירותית פופולרית, ויש הרבה סיורים לבחירה. עם זאת, לא כדאי לערוך סיור בקולוסיאום. יש לכך סיבות רבות, כולל העלות הגבוהה של כרטיסים שיכולה להגיע למעל 150 אירו לאדם.

כמה סיבות אחרות כוללות היעדר מדריכים דוברי אנגלית ושלעתים קרובות אין זמן לסיור הגון בתוך הבניין.

הקולוסיאום הוא אנדרטה איקונית בעיר רומא. הוא נבנה במאה הראשונה לספירה ושימש לקרבות גלדיאטורים ובידור ציבורי אחר. כיום, זוהי אטרקציה תיירותית פופולרית ומומלץ לאנשים לעשות סיור בקולוסיאום כדי להבין מה זה היה פעם.

הקולוסיאום הוא אחד המונומנטים המתויירים ביותר ברומא ואנשים מרבים לקחת סיורים כדי ללמוד על ההיסטוריה שלו או אפילו סתם בשביל הכיף. עם זאת, לא כל הסיורים נוצרים שווים ולכן כדאי שתעשה את המחקר שלך לפני שתחליט איזה מהם להזמין!

 

הקולוסיאום הוא מבנה עתיק שנבנה על ידי הרומאים במאה הראשונה לספירה. הוא שימש במקור כמקום לתחרויות גלדיאטורים ואירועים ציבוריים. כיום, זוהי אחת מאתרי התיירות הפופולריים ביותר ברומא. הקולוסיאום הוצג בסרטים ובתוכניות טלוויזיה רבות, כולל גלדיאטור ובן-חור.

הקומה הראשונה של הקולוסיאום מכילה פסלים וחפצים אחרים מרומא העתיקה. בקומה השנייה יש מוזיאון המספק מידע נוסף על ההיסטוריה של הבניין האייקוני הזה. יש גם חנויות בשתי הקומות בהן תוכלו לקנות מזכרות ואוכל לאכול תוך כדי סיור בשטח הזירה. תיירים יכולים לרכוש כרטיסים לקולוסיאום דרך אתר האינטרנט שלהם או בכל אחד ממשרדי הכרטיסים הממוקמים ברחבי רומא.

הקולוסיאום הוא אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר ברומא. זהו גם אחד האתרים המתויירים ביותר בעולם ולמעלה מ-6 מיליון אנשים מבקרים בו מדי שנה. אבל האם סיור בקולוסיאום שווה את זה?

סיור בקולוסיאום בהחלט שווה את זה, במיוחד אם אתה רוצה ללמוד עוד על ההיסטוריה שלו וכיצד הוא נבנה. סיור מודרך ייקח אתכם בכל אזור בפנים, כולל קומת הקרקע והמפלסים העליונים, ויאפשר לכם לראות הכל מהמקום בו הגלדיאטורים היו מתכוננים לקרב ועד למקום בו הוחזקו בעלי חיים לפני שנלקחו לזירה לשחיטה.

סיור הקולוסיאום הוא חובה לכל מי שרוצה ללמוד עוד על ציון דרך איקוני זה.

הקולוסיאום הוא אטרקציה תיירותית פופולרית ברומא. זהו אחד המבנים המפורסמים בעולם ומושך אליו מיליוני מבקרים מדי שנה. תיירים יכולים לבקר בקולוסיאום בין השעות 9:00-18:00 בימי שני עד שבת ומ-9:00 עד 14:00 ביום ראשון.

הסיור עולה 12 אירו למבוגרים ו-6 אירו לילדים בגילאי 6-12. המבקרים יכולים גם לקנות כרטיס משולב הן לקולוסיאום והן לפורום הרומי, שעולה 16 אירו למבוגרים ו-9 אירו לילדים בגילאי 6-12.

למבקרים יש דעות שונות לגבי הסיור: יש אנשים שחושבים שזה שווה את זה בעוד שאחרים חושבים שזה לא כדאי כי אין להם מספיק זמן לחקור את הבניין בעצמם.

אהבת? נא לדרג!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן

Booking.com