מתחם VIP סודי למטיילים הישראלים ברומאהמפה הסודית למטיילים ברומא

בצד העליון של המפה יש את הציור  אשר לחיצה עליו תפתח את רשימת הקטגוריות. המפה מציגה המלצות, פעילויות ומקומות ששווה לראות ברומא. תוכלו לסנן ולהציג במפה רק אתרים מרכזיים, רק מסעדות, רק פאבים, רק מלונות או אפילו להציג כמה קטגוריות במקביל..מפה ייעודית וייחודית למטיילים הישראלים ברומא עם המלצות והסברים, מפה שתקל עליכם בכל שלב בטיול!

המפה ייעודית לכאלו שנמצאים ברומא ושאתם בטיול פשוט תכנסו לעמוד המפה ותראו מה המיקום שלכם ומה יש מומלץ בסביבה שלכם..למשל אם אתם ליד המדרגות הספרדיות המפה תראה לכם מה יש באיזור שלכם (רמז: טרמיסו מושלם). כמו כן, אפשר לרשום את המקומות המומלצים מראש ואז בצורה הזו להכין את מסלול הטיול שלכם או לדעת מה קרוב למלון.
המפה היא לשימוש אישי. נא לא להפיץ לאף אחד שהוא לא מהחברים או המשפחה שלכם. נא לשמור על סודיות המפה לחברי הקבוצה בלבד.כרטיסים פופולאריים

מחפשים כרטיסים לאטרקציות ומגוון פעילויות ברומא לתיירים? לפניכם רכישת כרטיסי כניסה לפעילויות, אתרים ואטרקציות ברומא לקיצור ודילוג על תורים. כל הכרטיסים לחופשה מושלמת ברומא כאן לפניכם. מוזמנים לשריין את האטרקציות והאתרים שמעניינים אתכם!

קולוסיאום

כרטיסי כניסה לקולוסיאום

וותיקן

כרטיס כניסה לוותיקן

טירת סנטאנג’לו

טירת סיינט אנג'לו

גלריית בורגזה

גלריית בורגזה

מומלץ לקנות כמה שיותר זמן מראש..שמתקרב התאריך יכול להיות שייגמרו הכרטיסים ואז ייפתח רכיב של ״כרטיסים אחרונים״ והמחיר יהיה יותר יקר לכל כרטיס

סגור