כרטיסי כדורגל "היציע האיטלקי"

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

שיתוף פעולה מיוחד למטיילים הישראלים באיטליה לרכישת כרטיסי כדורגל מוזלים!

הנחה למשחקי כדורגל ברומא וברחבי איטליה" 

ברוכים הבאים לאצטדיון האולימפיקו ברומא

מה יותר כיף מאשר להגיע לחו"ל ולראות משחק כדורגל? האווירה המדהימה, האנשים השמחים, השחקנים הטובים והמוכרים שכולנו אוהבים, תצוגת הכדורגל עם הגולים והאיכות, העידוד באצטדיון ורימוני העשן, האיצטדיון הגדול והמפואר..הכל ברמה הכי אירופאית שרק אפשר..ואם ברומא עסקינן, הרי שאצטדיון האולימפיקו הוא "היכל הכדורגל של איטליה" והוא מתפקד כמגרשן הביתי של הקבוצות "רומא" ו-"לאציו".

אצטדיון האולימפיקו הוא גדול ורחב והוא משמש גם לתחרויות אולימפיות, אתלטיקה ועוד..האווירה בו מחשמלת והאוהדים האיטלקיים הפאנטיים מחממים את האווירה!
משחקי הכדורגל באצטדיון האולימפיקו ברומא מבוקשים מאוד ולכן הכרטיסים הטובים נגמרים מהר..אם ידוע לכם תאריכי החופשה ואתם רואים שיש משחק שתרצו ללכת אליו תזמינו מבעוד מועד בכדי להבטיח את מקומכם במשחק..

משחקים מיוחדים כמו רומא נגד יובנטוס, רומא נגד לאציו, רומא נגד נאפולי, רומא נגד אינטר, לאציו נגד מילאנו וכו' הם משחקי צמרת בליגה האיטלקית והכרטיסים הללו אוזלים מהר לכן אסור להתמהמה בהזמנת כרטיסים!

אוהדים מרוצים באיטליה

"היציע האנגלי – האיטלקי" מתמחים בתחום "תיירות הכדורגל" וידועים בתחום בהורדת מחירי הכרטיסים ויוצאים נגד הספסרות שמנפחת מחירי כרטיסים ופוגעים באוהדי הכדורגל.
הכרטיסים "היציע האיטלקי" לקבוצות ברחבי איטליה הינם הכרטיסים הרשמיים ומתקבלים עם השם הפרטי של הלקוח רשום עליו.
את הכרטיסים המקוריים תקבלו עוד לפני הטיסה שלכם בכדי שלא תצטרכו להמתין בתור בקופות באיצטדיון ותוכלו להגיע וישר להכנס עם הכרטיסים.

☑שירות – מאות לקוחות מרוצים
☑אמינות – כרטיסים רישמיים של המועדון
☑מחיר – המחיר הזול ביותר שתמצאו

רוצים לרכוש כרטיסים למשחקי כדורגל ברומא בהנחה? יוצאים לטיול מחוץ לרומא ורוצים לשלב עם משחק כדורגל בערים הסמוכות כמו פירנצה, נאפולי, מילאנו וכו'? עשו זאת כעת!

נא למלא את הטופס הבא בכדי לקבל את ההטבה למטיילים הישראלים ברומא!

נציג המכירות של "היציע האנגלי – האיטלקי" יחזור אליכם בטלפון או בוואטאפ בכדי לספק לכם את הכרטיס הרלוונטי עבורכם וה-זול ביותר!

  4.7/5 - (4 votes)

  לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

  לחזור למשהו ספציפי?

  לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

  חוויה ברומא מתחילה כאן

  סגור