חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור מודרך בפנתיאון של רומא

חקור את ההיסטוריה והעובדות הפחות מוכרות על האנדרטה השמורה ביותר מרומא העתיקה בסיור מודרך של 45 דקות בפנתיאון. למד כיצד הבזיליקה מייצגת את ביטוי התהילה של רומא במשך יותר מ-2,000 שנה.

למד כיצד הבניין היווה השראה לאחד האמנים הגדולים של הרנסנס כאשר רפאל בחר בו כמקום המנוחה הנצחית שלו. נוסד על ידי מרקוס אגריפס בין השנים 25 ל-27 לפני הספירה כמקדש ל-12 האלים, הבניין היה במקור חלק ממתחם שנוצר על רכושו בקמפוס מרטיוס.

למד כיצד שרידי חללים רבים הוסרו מהקטקומבות הנוצריות והונחו בפנתיאון בהוראת האפיפיור בוניפאציוס הרביעי בשנת 608. התפעל מהכיפה העצומה בקוטר של 43,30 מטר ומהאוקולוס המפורסם שלה המאפשר לאור טבעי להאיר את הפנים היפה.

תיהנו מסיור של 40 דקות במקדש הרומי המרתק המוקדש לכל האלים עם מדריך מקצועי. התפעלו מהפנים שהשתמרו בצורה מופלאה ומהכיפה המרשימה.

גלה את הסודות ההנדסיים שהפכו את האנדרטה הזו לאנדרטה היחידה בגודלה ובגילה ששרד את השפעות הזמן והכבידה.

התפעל מהיופי של הפרופורציות שלו כפי שעשה מיכלאנג'לו כשראה לראשונה את התכשיט האדריכלי הזה, וגלו את ההיגיון האלילי שמאחוריהם. נכנסים דרך העמודים הקורינתיים שהובאו כל הדרך ממצרים וצעדו על רצפת השיש המקורית העתיקה של המקדש.

למד על השימוש בו מאוחר יותר ככנסייה נוצרית וכמקום מנוחה לקדושים נוצרים, לבני המלוכה האיטלקיים ולאמנים מפורסמים כמו רפאלו עצמו.

לחלופין, תוכלו להמשיך ולחקור את הכיכרות והכנסיות שמסביב בסיור נוסף של 40 דקות בחברת המדריך שלכם. אתה יכול להוסיף אפשרות זו במהלך תהליך ההזמנה.

אהבת? נא לדרג!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן