חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור "הסודות של רומא"

סיור הסודות של רומא הוא סיור היכרות קצר ומיוחד במשך שעתיים

מדובר על סיור ערב

הצטרפו לסיור זה לחוויה בלעדית ברומא, שם תגלו את הסודות הכמוסים ביותר של עיר הנצח של האימפריה הרומית. סיור מלווה במדריך מקומי מומחה וכריזמטי, שינווט אתכם בסמטאות המפותלות מרוצפות האבנים ויחשוף את ההיסטוריה מאחורי הפיאצות הקסומות ביותר של רומא.

כשאתם עושים את דרככם לעבר המקדש הפגאני העתיק בעולם, הפנתיאון, עוברים ליד רחובות הקניות המפורסמים ביותר באיטליה, ויה דל קורסו, שם לוולטינו, פנדי וארמני יש חנויות דגל למפעלים האיטלקיים שלהם.

לאחר מכן, עשו את דרככם אל מזרקת טרווי, שם תוכלו להתפעל מהמזרקה המפורסמת "והריווחית" ביותר בעולם. עמדו בפיאצה דלה רוטונדה והתפעלו מהפנתיאון האדריאנוס, מואר ומוקף במזרקות וברים, כשאתם לומדים על חשיבותו של בניין המאכלס את אחת הכיפות מעשה ידי אדם הגדולות בעולם.

אם חשבתם שהנוף הזה הוא ללא תחרות, חכו עד שהמדריך שלכם ילווה אתכם לכיוון פיאצה נבונה. למדו בהערצה על ברניני, מזרקת ארבעת הנהרות, הממוקמת ממש מול העיצוב המקורי של ברניני לכנסיית פטרוס הקדוש. המדריך שלך ישאיר אותך בחלק התוסס ביותר של רומא, כיכר קמפו דה פיורי, המרכז העיקרי לברים, חיי לילה ואוכל ברומא, אבל לא לפני קפה איטלקי מסורתי, כדי לשלוח אותך לדרכך עם אנרגיות.

שריינו כרטיסים ביומן לסיור בתאריכים שלכם ברומא

נקודת מפגש:

עמוד טראיאנוס (Trajan's Column). בבסיס המדרגות בצד הקרוב ביותר לפיאצה ונציה.

שעת התחלה לבחירתכם:

5 וחצי או 6 בערב

5/5 - (2 votes)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן