חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדריך אודיו רשמי של בזיליקת פטרוס הקדוש

מדריך האודיו הרשמי של בזיליקת פטרוס הקדוש

היתרון? מי שמזמין מדריך אודיו לא עומד בתור של הבזיליקה!

חקור את אחד מהאתרים המפורסמים והמפוארים של רומא עם מדריך אודיו מקצועי! גלה מדוע הפילוסוף האמריקאי ראלף וולדו אמרסון תיאר את האתר הזה כ"קישוט של האדמה… הנשגב אל היפה".

בזיליקת פטרוס הקדוש בוותיקן היא המקדש העיקרי של הנצרות, והוא בנוי בסגנון הרנסנס, עם כיפה מרכזית השולטת על קו הרקיע של רומא. כשתיכנסו לכנסייה, תראו שהפנים שלה גדול בהרבה מאלה של כל קתדרלה אחרת. באמצעות מדריך אודיו רשמי של הבזיליקה, אתה יכול להתחיל את הביקור שלך בכל נקודה של הכנסייה, מבלי שתצטרך לבצע את הסדר המוכתב על ידי נוכחות של מדריך.

אתה יכול להחליט, למשל, להתחיל בלב הבזיליקה, מתחת למזבח הגבוה והבלדכין של ברניני, שם תגלה את "הווידוי" או "קפלת הווידוי", בהתייחס לווידוי האמונה של הקדוש פטר, מה שהוביל למותו ולמקום קבורתו. אתה יכול לבחור לסיים עם "La Pietà", יצירת המופת של מיכלאנג'לו בוונארוטי, או עם פסל הברונזה של פטרוס הקדוש (כך סגדו כל עולי הרגל שביקרו במשך מאות שנים).

איך מקבלים את מדריך האודיו?

· תוכלו ללכת מתי שתרצו, ללא צורך להופיע בכל מקום · במעמד ההזמנה תקבלו קוד QR שיאפשר לכם להוריד את רצועת המדריך האודיו. זה יאפשר לכם ללכת לבזיליקה מתי ואיך שתרצו מבלי לכבד שעות ותורים קבועים · אם אתם מעדיפים להשתמש במדריך קולי מסורתי, תוכלו לבקש זאת – בהצגת שובר ההזמנה – בדלפק הקבלה הממוקם ב- אטריום של הבזיליקה. שעות פעילות הדלפק הן שני עד שבת בין השעות 9:00-17:30 ובין השעות 13:00-17:30 בימי ראשון.

10 שפות במדריך האודיו הרשמי של הבזיליקה – שפות המדריך:

Chinese, English, French, German, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Spanish

לא מורשה

  • מִכְנָסַיִים קְצָרִים
  • כלי נשק או חפצים חדים
  • מזוודות או תיקים גדולים
  • חצאיות קצרות
  • חולצות ללא שרוולים

דע לפני שאתה הולך

אנא הקפידו על קוד הלבוש המחמיר של הבזיליקה; הכתפיים והברכיים חייבות להיות מכוסות ואיסור על חולצות או מכנסיים קצרים בגזרה נמוכה או ללא שרוולים עבור גברים ונשים כאחד.
לקוחות שאינם מקפידים על קוד הלבוש לא יורשו להיכנס לוותיקן
תהיה בידוק ביטחוני בסגנון שדה תעופה לפני שתיכנסו לבזיליקת פטרוס הקדוש; אנא השאר נוזלים וחפצים חדים בבית, ונשא את רכושך בשקית קלה (ייתכן שתסרב להיכנס לבזיליקת פטרוס הקדוש אם לא תפעל לפי זה)
יש להחזיר מדריכי שמע עד השעה 17:30
לאיסוף המדריך האודיו תתבקשו להצטייד בטופס תעודה מזהה שיישמר עד להחזרת המכשיר
ילדים מתחת לגיל 7 לא יחויבו בתשלום. נא לספק הוכחה לגיל

כתובת:

St. Peter's Basilica
Piazza San Pietro, 00120, Rome
5/5 - (1 vote)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן