חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

7 טיפים לטיול מושלם ברומא

אז.. חזרנו אתמול.. ואשמח לפרגן לכולם כמו שעזרו לי מאוד 
קודם כל- רומא מדהימה!! 😊 ולטיפים שלנו:
1) המלון שלנו היה "I love Piramide"- היה קשה למצוא אותו אבל מקום חמוד ממש למי שמחפש לגור בזול, נמצא ליד תחנות רכבת מרכזיות (Piramide station) ויש שם פירמידה מגניבה ומבצר בצומת שאני ממש ממליצה ללכת לראות 😊. (2 תחנות מהמרכז וכ30 דק' הליכה).
2) דבר ראשון הלכנו לכניסה הלא ראשית של הפורום- מומלץ לקנות כרטיס משולב של הפורום והקולוסיאום למי שרוצה ולהיכנס משם-תור קצר הרבה יותר מבכניסה הראשית.. לאחר המלצות של בעד ונגד להיכנס, החלטנו שכן ו- לא הצטערנו לרגע!! היה מדהים וממליצים ממש כן להיכנס עם סיור שמע-אודיו (אחרת כמובן לא מבינים כלום)!

סיור ברומא ללא תור
סיור ברומא ללא תור

3) המשכנו לקולוסיאום! המון אנשים שונים המליצו *לא* להיכנס ואנחנו ממש ממש שמחים שכן נכנסנו!!! תורידו מדריך אודיו בפלאפון שנקרא Rick Steves” Audio Europe” סוגר את כל הפינות של ההדרכה (מי שמעדיף מדריכים כמובן -בכייף שייקח).. השתמשנו בו גם בפורום ובמקומות נוספים.. ממליצים לא לפספס למרות מה שאומרים!!
4) סיור לילה בוותיקן- קנינו שבוע מראש כרטיסים לוותיקן וכמעט לא היו כרטיסים, למי שמתכנן לסייר שם- מומלץ! אנחנו לא מחובבי המוזיאונים אבל שמחים שהלכנו למרות ששוב היו המלצות נגד להיכנס.. הייתה חוויה מעניינת וחד פעמית והסיור הלילי מגניב (למי שזה חשוב יש דברים שרואים פחות טוב בגלל תאורה אבל מצד שני פחות עמוס מביום)..
5) התלהבנו ומומלץ בחום במיוחד: פנתאון (עם הסיור שמע שהורדנו), מזרת טרווי, פיאצה ונציה (התצפית שווה), שוק פורטה פורטזה (צריך כמה שעות ומוצאים מציאות) וכמובן כל השאר- שוק קמפו דה פיורי, המדרגות הספרדיות, פיאצה נבונה, פיאצה דל פופולו, ויה דל קורסו, וילה בורגזה (עשינו גם שייט-מומלץ) וכו'.
6) המלצה חמה- לראות בחושך לפחות את הקולוסיאום, פיאצה ונציה ומזרקת טרווי.
7) מסעדת יוקרה במחירים שפויים ממש טעימה ומומלצת: "Felice a Testaccio".
מסעדה שווה וזולה באזור פיאצה נבונה- "Emporio alla Pace".
גלידה שנחשבת הכי טובה בעיר (ואכן שווה ממש!): "Gelateria La Romana".
רשת גלידריות Venchi נחשבת שווה ממש והמליצו לנו -ניסינו והיה מדהים!

אהבת? נא לדרג!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן