חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור הדלקת האורות במוזיאוני הוותיקן עם שומר המפתחות

כמעט בכל בוקר בעשור האחרון, ג'יאני שומר הוותיקן, הוביל את הצוות שלו במשימה המאסיבית כל בוקר – לפתוח את האורות של כל 24 הגלריות, המוזיאונים והקפלות המחוברות זו לזו המרכיבות את מוזיאוני הוותיקן.

כעת יש סיור ייחודי ובלעדי לזמן מוגבל עם קבוצה קטנה, הצטרפו אליו לשגרת הבוקר שלו כדי לפתוח את הדלתות והאורות לכמה מיצירות האמנות המפורסמות ביותר בעולם. תוכלו לשמוע את צלילי המנעולים העתיקים מסתובבים כשאתם מחזיקים את המפתחות, ולראות את החדרים ההיסטוריים עוברים מחושך לאור תוך כדי לחיצה על המתג. גלו את מוזיאוני הוותיקן ואת האוצרות שלהם בצורה שאף מבקר אחר לא יכול לראות..במהלך היום המוזיאון עמוס מבקרים, וכעת אפשר לומר שאתם כמעט לבד.

בזמן שאתם חוקרים, הקשיבו לחוויות ולאנקדוטות של ג'יאני מתקופתו כראש קלאביג'רו, כמו גם לסיפורים מאחורי כמה מ-20,000 היצירות המוצגות. ברוגע של עלות השחר, תהיה לך הזדמנות לראות את החללים המרשימים ביותר, כמו גם את אלה שאינם פתוחים לקהל הרחב.

לאחר הסיור שלכם, לכו אל Cortile della Pigna לארוחת בוקר קטנה וטעימה המורכבת מקרואסון או שוקולד, פנקייקים עם חמאת בוטנים או ריבה, מיץ תפוזים או תפוחים, ותה או קפה.

פרטים על הסיור

סיור במשך שעתיים וחצי בקבוצה קטנה עם ג'יאני שומר המפתחות

ממש תוכלו להצטרף לראש שומר המפתחות של הוותיקן כשהוא פותח את הדלתות של חדרי מוזיאוני הוותיקן בני 500 השנים. התפעלו מתקרת הקפלה הסיסטינית לפני שההמונים מגיעים לחוויה של פעם בחיים.

שעת התחלה: 6 בבוקר!

5/5 - (1 vote)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

Facebook
WhatsApp
Email
Print

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן

error: Content is protected !!