חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור אוטובוס גני הוותיקן כולל כרטיסי כניסה למוזיאון הוותיקן ברומא

סיור בגני הוותיקן עם אוטובוס (מיניבוס) פתוח

סיור האוטובוס של גני הוותיקן הוא פעילות פופולרית למי שרוצה לחקור את הגנים היפים של קריית הוותיקן. הגנים משתרעים על שטח של כ-57 דונם וכוללים מגוון רחב של חי וצומח, כולל מזרקות, פסלים ומספר רב של צמחים נדירים. הסיור באוטובוס נמשך בדרך כלל כ-45 דקות ומספק למבקרים נקודת מבט ייחודית על קריית הוותיקן, כמו גם הזדמנות לצלם כמה תמונות יפות.

חובה להזמין כרטיסים מראש באינטרנט!

לאחר הסיור באוטובוס, המבקרים יכולים ללכת למוזיאוני הוותיקן, שהם ביתם של כמה מיצירות האמנות המפורסמות ביותר בעולם, כולל הקפלה הסיסטינית, חדרי רפאל וגלריית המפות. מוזיאוני הוותיקן מקבלים מיליוני מבקרים מדי שנה, וקל להבין מדוע – האוסף באמת מרשים. המבקרים יכולים לצפות לבלות מספר שעות בחקר המוזיאונים, לקחת את יצירות האמנות המדהימות וללמוד על ההיסטוריה העשירה של קריית הוותיקן.

המבקרים צריכים גם להיות מודעים לכך שמוזיאוני הוותיקן עלולים להיות צפופים מאוד, במיוחד בשיא עונת התיירות, ולכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולהגיע מוקדם כדי למנוע תורים ארוכים.

לחקור את הלב הירוק של המדינה הקטנה בעולם בטיול אוטובוס – מיניבוס מודרך לגני הוותיקן. התפעלו מהאזורים המעובדים השופעים וגלו כל פינה. לסיים את החוויה שלכם בביקור במוזיאוני הוותיקן ובקפלה הסיסטינית.

אז איך זה קורה?
תפגשו את המדריך שלכם, תעלו לאוטובוס ותתחילו לראות את סודות המרחב הירוק והעשיר הזה שתופס שליש מ-44 הקטרים של עיר הוותיקן. תשמעו כיצד הגנים הועשרו ביוזמותיהם של האפיפיורים השונים ותחוו מפגש ייחודי עם הטבע, האמנות והאמונה הנוצרית.

גלו על האמנים, האדריכלים והיוצרים שדאגו ליצור את המיקום ההרמוני הזה. אם אתם מחפשים את החוויה השלמה של הוותיקן, סיור זה מושלם עבורכם, כמובן הסיור באוטובוס כולל כרטיס כניסה גם אל מוזיאוני הוותיקן והקפלה הסיסטינית כדי לחקור את כל היופי של הוותיקן.

תוכלו לראות את אולם המפות, חצר האצטרובלים, גלריית השטיחים, גלריית הקנדלברה וחדרי רפאל המדהימים. תהנה מהשיא הסופי של ביקורך, הקפלה הסיסטינית. קחו קצת זמן להתפעל מהפרטים, כולל הדיוקן העצמי המעניין של מיכלאנג'לו.

מגבלת גיל: ילדים מגיל 6 ומעלה!

נגישות: לא נגיש לנכים!

5/5 - (1 vote)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן