חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור קולינרי (סיור טעימות אוכל) ברחבי העיר לטעימה של אוכל מקומי ומסורתי כאחד!

נסו מעדנים אותנטיים כשאתם שוקעים בתרבות המקומית של רומא בסיור רגלי. לטעום מאכלים רומיים שאי אפשר לפספס כמו פיצה ממוסד בניהול משפחתי, Supplì (כדורי אורז מוצרלה מטוגנים), ומנות עונתיות טיפוסיות מהרובע היהודי של רומא.

תפגשו בפיאצה דל ביסקיונה לפני שאתם מעוררים את התיאבון בשרקוטרי מקומי בתחנה הראשונה שלכם. לטעום שם כמה בשרים איטלקיים טיפוסיים וקצת יין מקומי.

לאחר מכן צאו לנסות את אוכל הרחוב הטעים הידוע של רומא, Supplì. המדריך שלך יפרט על ראשיתם של מעדני האורז האלה מהמאה ה-19 וכיצד הם זכו בשמם. לאחר מכן, תטעמו פיצה רומית קלאסית ובירת Menabrea ב-Roscioli, מוסד המנוהל על ידי נכדי המייסד.

לאחר מכן, תגיעו אל הגטו הרומי, הרובע היהודי העתיק של רומא. כאן, תטעמו לביבות פרחי קישואים מסורתיות או carciofi alla giudìa (ארטישוק יהודי מטוגן בשמן עמוק), תלוי מה העונה באותו זמן.

סיימו את הסיור עם ג'לאטו מלאכותי עבודת יד טעים ב- Punto Gelato ליד לארגו די טורה ארגנטינה, האתר של ארבעה מקדשים רומיים עתיקים ותיאטרון פומפיוס. התענגו על הטעמים הייחודיים של צפון איטליה בג'לטריה שהופיעה ברשימת 10 המובילים של Gambero Rosso של הג'לטו הטובים ביותר ברומא.

יש לכם אופציה לבחור בין חוויה פרטית רק לקבוצה שלך או חוויה בקבוצה קטנה עד 15 משתתפים.

פגוש את המדריך שלך ליד פנס הרחוב באמצע פיאצה דל ביסקיונה • חפש מדריך לבוש בלבוש GetYourGuide ומחזיק דגל GetYourGuide אדום

לא ניתן, למרבה הצער, לטפל באלרגיות חמורות בסיור זה. אנא הודיעו מראש אם יש צורך באפשרויות צמחוניות או ללא גלוטן
שימו לב, אמנם קיימות אפשרויות ללא גלוטן, אך אלו אינן מתאימות לצליאקים או לאנשים עם אלרגיה חמורה לגלוטן. עדיין קיים סיכון לזיהום.
אפשרויות טבעוניות אינן זמינות למרבה הצער

5/5 - (8 votes)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן