חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

6 ימים ברומא ואיטליה

אז חזרנו אחרי 6 ימים באיטליה (רובם ברומא חוץ מיום וחצי בנאפלי וקפרי), והגיע הזמן להגיד תודה לקבוצה ובעיקר לשני אנשים – רמון וחני מהדרכים ברומא, שיש אנשים שחושבים שהם עובדים אצלם ומציקים להם גם בקבוצה וגם בפרטי והם תמיד זמינים ועונים בשמחה ובחיוך לכל שאלה.
אני אשתדל לעשות את הפוסט קצר וממצה מבחינת המלצות וטיפים ותיכף תבינו למה.
אז הנה התובנות שלנו:
1. באתם להנות. תהנו!!! אל תחפשו כל דקה מי דפק אתכם, מי רימה אתכם ואם בצד השני של העיר זה עולה אירו וחצי פחות. להגיע לצד השני עולה חצי יום ו 30 אירו. שחררו, זה בריא גם לגוף וגם לנפש.
2. תהיו גמישים לשינויים ואל תתבאסו. מזג אוויר, שביתות, תקלות ברכבת, כל זה היה לנו. אז לגבי מזג אוויר שמים מעיל פותחים מטריה וממשיכים לטייל, אבל יש דברים שאינם בשליטתכם.
3. ראיתם מקום מעניין / אוכל שמושך לכם את העין – תיכנסו ותאכלו. לא טעים – מקסימום הלכו כמה אירו….
4. לקרוא ללמוד ולהכין שיעורי בית מראש זה מאוד חשוב אבל יותר חשוב להבין שמה שמתאים נוח וכדאי לאחרים לא בהכרח מתאים כדאי ונוח גם לכם. לכן אל תמהרו לרוץ למה שמומלץ בקבוצה ואל תמהרו לפסול משהוא שמישהוא אחר לא נהנה ממנו. תנסו לבקש מידע אובייקטיבי ועובדות ופחות דעות והרשות אישיות ואינדיבידואליות של אנשים. אותנו למשל הפחידו מחדרים רגילים במלון אקדמיה אבל הם היו סופר בסדר גמור *בשבילינו ולטעמינו* (מה גם שלשדרוג לחדרי קלאב רצו מאיתנו 480 אירו).
5. אל תתחכמו אל תתקמצנו ואל תחפשו קומבינות. אתם בחו"ל ולא בארץ (למשל – קנו כרטיס תלת יומי לתחבורה ציבורית גם הוא הוא עולה 2 אירו יותר מנסיעות בודדות. הנוחות והזמן שנחסך לכם בלחפש דוכן כרטיסים פתוח שווה את זה).
6. תהיו אנשים טובים וזה יחזור אליכם. אנחנו למשל מצאנו במלון שקית עם בגדים של זארה (הצצנו בקבלה – מאוד יקרים) של זוג ישראלים שיצאו לפנינו. ביקשנו מהקבלה להתקשר אליהם לוודא שזה שלהם ואמרנו שניקח להם את זה לשדה התעופה. לא פחות מדקה אחר כך חני מהדרכים ברומא הצילה אותנו מעכשיו לעכשיו מצרה שנקלענו אליה. קארמה…..החל משלשום יש חובת עטיית מסיכה גם ברחובות (אנחנו עשינו גם לפני מסיבות של זהירות), ובודקים תו ירוק בכל מקום. מעבר לזה אין שום הגבלה הכל עובד ופתוח.
7. תעשו חיים!!!
אהבת? נא לדרג!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן