חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

5 ימים מדהימים ברומא (ויום אחד בפירנצה)

רוצים לעשות 5 ימים מלאים ברומא ועוד יום אחד מלא בפירנצה? להלן ההמלצות החשובות בנושא

מהשדה תעופה אסף אותנו נהג שפבריציו שלח לנו, בעלות של 40 יורו לכיוון. בכל שעה היה לנו עם מי לדבר וגם אחרי שכבר הסתיימה הנסיעה פבריציו דאג לתת המלצות, לראות אם חסר לנו משהו וכו'. תודה!

עקיפת תור ברומא
עקיפת תור ברומא

לנו ב boutique centrale relais guest house. וואו! זה גסט האוס ולא מלון. אין קבלה 24 שעות ביממה, אלא רק מ8 עד 8, וכשהגענו (אחרי שעות פתיחת הקבלה) נאלצנו לשלם 20 יורו נוספים.אבל! זה לא שינה לנו. החדר היה נקי, מנקים אותו בכל יום, ארוחת הבוקר (בסיסית ביותר, קפה ומאפה.) מוגשת לחדר ובגלל שאני בעייתית עם אוכל הם השתדלו להביא לנו גם גבינות בצד שיתאימו לי 😊. המיקום של המלון משגע!!! דקה מויה דל קורסו, 7 דק מהמדרגות הספרדיות, 7 דק מטרווי, 7 דק מפיאצה דל פופולו.. האמצע של האמצע.

ביום הראשון שלנו טיילנו עם Daniel Noy סטודנט ישראלי שגר ברומא. עשה לנו סיור במקומות החשובים ובמקומות הפחות מוכרים. קלט אותנו בשניה והתאים את הסיור בדיוק לנו, העשיר לנו את הידע, העביר את הכל בצורה מעניינת, הראה לנו מקומות מהממים. נהננו מכל רגע בסיור וממליצים עליו בחום!!!
אפשר לדבר איתו בווטסאפ או לדבר איתו בפייס.

מסעדות מומלצות מעבר למה שהומלץ:

Tonnarello טרסטוורה
grazia e graziella טרסטוורה
שתי המסעדות האלה הן באותה בעלות, אכלנו שם פסטות מטריפות בהכנה ביתית, ברוטב קצ'יופפה (שזה רוטב של גבינה עם פלפל שחור.. מעולה!!!)

Cleto ליד קוליסאום (מסעדה ביתית. רביולי ריקוטה ברוטב עגבניות היה מעולה!)

גלידריית פריג'ידריום-מעולה מעולה מעולה מעולה. הכי טעימה שאכלתי, לדעתי טעימה יותר מונצ'י.

אהבת? נא לדרג!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן