חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

4 ימים ברומא בדצמבר

אז אנחנו חזרנו ממש עכשיו מרומא 4 ימים בחודש דצמבר
ויש לנו כמה המלצות נדירות וחשובות למטיילים
1. הסעה למלון – דרך לילית המקסימה- אפשר להתכתב איתה בוואטסאפ והיא תמיד זמינה – הלוך וחזור . הלוך 50 יורו , חזור תעריף לילה 60 יורו. הטלפון שלה – +39 366 595 9799
2. ישנו במלון iq hotel – מלון נדיר עם פינות עישון , חדר כושר, מכונות שתיה ובמיקום מרכזי כרבע שעה הליכה לרחוב המרכזי במרכז העיר. ממליצה מאוד!!!!! היו מאוד שירותיים ואדיבים.
3. סיור בוותיקן- מקום מהמם חייב להיות ברומא ולהיכנס פנימה. חובה – אפילו אם לא מספיקים את הכל.
4. מסעדות – השתמשנו בהמלצות של הקבוצה ולא נפלנו במקומות. ממליצה על קפה רומא מול הקוליסאום ממש צמוד רמה גבוה של קינוחים וכריכים! בגדול כל מקום מגיש אחלה פיצות ופסטות צריך לבחור פשוט מקום נחמד ולזרום.
5. שופינג – ברחוב המרכזי האמת שפחות מצאנו את עצמנו רק מציאות , מבחינת קניונים ברומא איסט היה מעולה ויש הכל כולל פרימארק וזארה.
6. אפלייקציית נסיעות – השתמשנו ב free now , פשוט וקל אחלה ממשק מבחינת מחיר זה דיי רגיל כמו לקחת מונית רק בלי להתעכב, אפשר גם לתזמן נסיעה.
7. רכשנו כרטיס בשדה תעופה בעלות של 30 יורו עבור 30 ג׳יגה זה הספיק לחמישה ימים שכל היום הסתובבנו עם הגוגל מאפ ממקום למקום ככה שלא צריך חבילה גדולה יותר. אבל זה כן מאסט כדי להתנייד ולא להתברבר במקומות.
8. קורונה– מבחינת הקורונה לא מרגישים בעיר – רומא מפוצצת בתיירים, נשמרים להנחיות, נזהרים ומתרחקים כמה שאפשר ונהנים! חשוב להדפיס את הכל לפני, לעשות את הבדיקה 72 שעות לפני הטיסה . תו ירוק- להדפיס תעודה ולא את הקוד שלנו פה בארץ. ניתן להנפיק באתר של כללית.
זהו.. מי שרוצה פירוט יותר לגבי משהו מזומן שאול בכיף אנחנו ממש נהנו ולגמרי נחזור ❤️
אהבת? נא לדרג!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן