סיור טעימות יין ברומא

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

אוהבים יין? אז בטוח שמעתם על היין האיטלקי האיכותי! יש לכם אפשרות חד פעמית לעשות סיור יין ביקב רומאי איכותי ולטעום סוגי יין שונים. לחוות את המהות של איטליה אל וילה שלווה בהרים, מוקפים כרמים ומטעי זיתים באזור כפרי Frascati.

על סיור יין זה ברומא:
משך 3-3.5 שעות
אישור מיידי
מדריך צמוד
מחיר כולל את העברות באוטובוס ממוזג
1 יין לבן ו -2 יינות אדומים
1 טעימות של שמן זית כתית מעולה עם Grissini (לחם)
לחם אפוי טרי במקום
שפות – אנגלית, איטלקית
שירות איסוף מהמלון שלך
ביטול קל – בטל עד 24 שעות מראש לקבלת החזר כספי מלא

סיור טעימות יין. אל תפספסו את אחת החוויות המדהימות והטעימות ברומא!

סיור יין ברומא
סיור יין ברומא

עיקרי הדברים
בקר באחד הכרמים העתיקים והיפים ביותר באזור Frascati
תוכלו לשלב ביקור באזור כפרי פריסקטי (Frascati) ההיסטורי והיפה, עם טעימות יין גורמה בסיור של חצי יום באחת מאחוזות היין הוותיקות והיפות ביותר באזור Frascati
תיהנו מטעימות יין בהנהגת מדריך או מדרכיה מקצועיים
נסו שמן זית בלחץ טרי עם לחם אפוי טרי

רוצים משהו קצר יותר בלי לצאת רחוק מרומא? יש אפשרות להגיע לבר מיוחד בתוך רומא שמציע 6 טעימות של סוגי יין שונים במשך שעה וחצי כולל מנות ראשונות של איטלקיים אמיתיים – לחצו כאן לפרטים נוספים!

תיאור מלא
תוכלו לחוות את מהותה של איטליה בגבעות של קסטלי רומאני המפורסמת, כפי שאתם לספוג את ההיסטוריה העשירה וליהנות טעימת יין בסיור זה מרומא. בקר באחד הכרמים העתיקים והיפים ביותר באזור Frascati.

עם 200 דונם של גפנים סביב האדריכלות המאה ה -17 ומערות המאה ה -3 עם שורות של חביות אלון , זה אוצר לראות לכל מי שאוהב יין. המדריך שלך יגלה את סודות היין המסורתיים שבהם עשו שימוש כאן מימי קדם ועד היום המודרני. הם יסבירו כיצד הפכה רומא הקיסרית למרכז תרבות היין. ואתה גם תלמד מדוע הצוף של האלים הלך להיות סמל מעמד של האליטה לעונג.

לאחר שנהנה מהיופי של הכרם ונלמד על ההיסטוריה של האזור, אנחנו מגיעים לחלק ממש כיף. טעימות מודרכות של יינות שנבחרו במיוחד על ידי סנטה בנדטה, בתוספת שמן זית, לחם טרי ואפוי ומאכלים נוספים. בסוף תוכלו לחזור למלון שלכם ברומא עם המראות ועם הטעמים של הכפר האיטלקי.

• באחריותו הבלעדית של כל המבקרים להגיע לנקודות היציאה

נקודת מפגש: ב Piazza Re di Roma, ממש במרכז הכיכר.

• למרבה הצער, אורחים עם כיסאות גלגלים או כל ליקויים הזקוקים לסיוע מיוחד אינם יכולים להתקיים בסיור זה. עגלות או עגלות תינוק לא ניתן להביא לסיור זה.

סיור טעימות יין. אל תפספסו את אחת החוויות המדהימות והטעימות ברומא!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן

סגור