חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נקודות ציון חשובות ברומא

#רומא זה הזמן לקרא על נקודות ציון חשובות ברומא למטיליים ולהבין מהם אתרים חשובים ברומא ומה כדאי לראות במהלך החופשה שלכם בעיר!
המלצות לטיול עצמאי מוכן ברומא ..מסלול טיול ברומא לאוהבי הליכה ברגל בין אתרים וסמטאות..
נקודת מוצא- המדרגות הספרדיות.. .. כל האיזור נחשב למוקד תיירות מוביל בו נמצאים מרבית חנויות האופנה היוקרתיות -.. כל הסמטאות מסביב למדרגות הרבה פינות חמד וחנויות יפות .!..
אני ממליץ בסוף העליה של המדרגות הספרדיות – שנקראת piazza spagna..
לקחת שמאלה .. הליכה של 5 דקות לתוך פארק בורגזה לתצפית מדהימה על כל רומא.. ומומלץ עוד יותר בשקיעה המחזה בין יפים בעולם!.. שם התצפית terraza del pincio.. חובה!
המקום שמתחת לתצפית פיאצה דל פופולו !.
לחזור למדרגות ספרדיות לרדת למטה !.. למטה יש כמה מקומות מעולים של גלידות don nino.. טירמיסו pompi.. חובה ביקור.. פומפי נמצא מצד ימין עם עומדים עם גב למדרגות.. מהמזרקה 100 מטר ימינה סימטה ראשונה שמאלה מצד ימין.. מול pompi.. יש סניף מבין רבים בעיר של
מקום פופלארי בשם venchi!גלדרייה הכי מפורסמת !
ליד venchi חנות גבינות מצויינת !
לחזור למזרקה ליד מדרגות ולהיכנס רחוב יוקרתי ויה קונדטי.. מצד ימין קפה מפורסם greco מומלץ ביותר!..
בהמשך ויה קונדטי מגיעים לחנות סברובסקי מס 48.. אם לוקחים ימינה זה לכיוון פיאצה דל פופולו.. פיאצה נחמדה.. לשם אפשר לחזור יותר מאוחר!.. לקחת שמאלה בסברובסקי עד חנות זארה!.. בלוק אחרי בניין זארה נימצא קניון קטן נחמד גלרייה אלברטו סורדי..
בהמשך לרחוב מחנות זארה בערך 150 מטר רואים סניף נוסף של גלידות venchi..אם לוקחים ימינה בסימטה זה לכיוון פנתיאון.. ולכיוון פיאצה נבונה!.. אם לוקחים שמאלה זה לכיוון מיזרקה
מפורסמת טרווי איפה שזורקים מטבעות! אם לוקחים ישר בהמשך כביש מזארה עד הסוף מגיעים לפיאצה ונציה המדהימה!.. אתר מדהים לטייל מסביב מצד ימין נקרא vittoriano!..
מפיאצה ונציה אפשר להמשיך ללכת ברגל גם לקולסיאום דרך הפורום .. זה 15 דקות ברגל!..
או בפיאצה ונציה למטה לקחת שמאלה לכיוון כיכר רפובליקה המרשימה דרך רחוב נציונל היפה !.. בכיכר הרפובליקה יש סניף קטן של קניון EATLY.. מומלץ גם הסניף הקטן!..
300 מטר מכיכר רפובליקה נימצא תחנה רכבת מרכזית termini .. משם יש רכבות לרחבי איטליה ושדה תעופה וכן מטרו !..
לקחת מטרו a לכיוון כיכר san pietro ותיקן.. לרדת בתחנה ottaviano ומשם דרך אותו שם רחוב ללכת לכיכר ותיקן.. באמצע הרחוב ottaviano מומלץ להיכנס לאחד מ11סניפים של רשת דליקטסים של מוצרים מדהימים castroni.!חובה!
איזור ותיקן אלפי תיירים עם תורים ענקיים .. לשיקוליכם!
עוד המלצה ברומא לרדת בתחנת מטרו קו a barberini.. לצאת לרחוב via vento.. לכיוון למעלהבהתעקלות
רחוב יפה של מלונות יוקרה Regina,Westin מומלץ לשבת בבאר קפה הארד רוד קפה. ובהמשך גם בר מסעדה האריס בר!.. המשך של האריס בר נמצא פארק גדול של רומא פארק בורגזה מדהים לטייל שם
בתוך פארק יש מוזיאון אומנות מומלץ וילה בורגזה בתשלום 20 יורו! מאחורי בנין וילה בורגזה גן פסלים יפה החינם!
תוספת חשובה –
קניון של אוכל 3 קומות אין דברים כאלה בעולם!! מומלץ מומלץ חובה חובה!. לקחת מטרו קו b.. לצאת בתחנה piramide.. יציאה מתחנה לקחת שמאלה ושמאלה בין שכונות מכוערות חובה.. או מונית ביציאה ממטרו!..

אני לקחתי משדה תעופה רכבת לתחנה termini… עולה 16 יורו בערך.. ומתחנת termini.. מטרו 1.5 יורו למלון 2 תחנות! רק שצריך להיזהר מאוד מאוד בתחנת termini ובמטרו במיוחד ליד מכונות אוטומטיות של קניית כרטיסים יש מלא מלא כייסים ! אותי ניסוי לכייס בתוך מטרו בחורה צוענייה מרומניה כנראה ועליתי על זה בזמן.. היום היא בטח פרשה ממקצוע אחרי מה שעשיתי לה💪…ותיקן לא הלכתי היה תור ענק בגלל כריסמס.. עדיף להזמין מראש אני חושב!.. אפשר לקחת אוטובוס תיירים שיתן הסבר על כל המקומות.. אינפורמציה תמיד טוב. לותיקן אפשר להגיע ולקנות כרטיסים עם הסבר. זה חוסך את התור הבלתי נגמר של כמה שעות כדי להכנס לראות את הכנסיה. וזה גם מסביר הכל.

בהצלחה בטיול

5/5 - (1 vote)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן