חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלריית וילה בורגזה כרטיסים של הרגע האחרון

לא מוצאים כרטיסים לגלריית וילה בורגזה ברומא?
זה בגלל שרק 360 איש יכולים להכנס בכל רגע נתון וחובה להזמין כרטיסים מראש.
זו אחת הגלריות הכי מפורסמות ברומא ואחד המוזיאונים המיוחדים ביותר ולכן הביקוש כל כך גדול.
אבל יש רכיב מיוחד של מציאת כרטיסים של הרגע האחרון, משמע כרטיסים אחרונים שנשארו בקופה!

בגלל שמדובר ב"רכיב סודי" הכרטיסים הם רק כרטיסים משולבים עם עוד אתרי תיירות או אודיו גייד (מדריך שמע קולי).

קצת על גלריית וילה בורגזה

גלריית וילה בורגזה ברומא היא אחד המוזיאונים המפורסמים בעולם. זהו מוזיאון המציג יצירות אמנות ופסלים מתקופות הרנסנס, הבארוק והניאו-קלאסי.

גלריית וילה בורגזה היא מוזיאון הממוקם בתוך גני בורגזה. הגנים עוצבו על ידי אוגוסט-פרדריק-לודוביץ'-ז'אן-בטיסט לה-ברון שגם עיצב את החזית הניאו-קלאסית של הגלריה. הגלריה נבנתה במקור כווילה פרטית עבור הקרדינל סקיפיונה בורגזה. , אחיו למחצה של האפיפיור פאולוס החמישי. הווילה נבנתה באתר של וילה ישנה יותר שנבנתה על ידי ניקולו טריבולו אשר ניתנה לקרדינל סקיפיונה בורגזה בשנת 1605, על ידי דודו האפיפיור פאולוס החמישי. הווילה נרכשה בשנת 1806 על ידי נפוליאון בונפרטה שהציב פסל שלו על האתר. בשנת 1810, הוא הוריש את כל הרכוש לאחותו, הנסיכה מריה לואיסה. הוילה היא מוזיאון משנת 1874. היא מכילה יצירות אמנותיות רבות משלבים ותקופות שונות. ביניהם: הגלריה עברה שיפוץ נרחב, אשר על פי ההערכות הסתיימה בשנת 2020.

גלריית וילה בורגזה ברומא נבנתה כבית מגורים פרטי עבור הקרדינל סקיפיונה בורגזה בתחילת המאה ה-18. זה עכשיו מוזיאון וגלריה חיצונית.

גלריית וילה בורגזה ברומא היא אחד המוזיאונים הפופולריים בעולם, המאכלס כמה מהציורים והפסלים המשובחים מכל התקופות של תולדות האמנות. בגלריה יש למעלה מ-400 חדרים, המלאים ביצירות של אמנים גדולים כמו רפאל, קאראווג'יו, ברניני, טיציאן וקנובה.

גני בורגזה ממוקמים בצד אחד של הוילה והם נוצרו כדי להיות נווה מדבר של שלווה ושלווה.

גלריית וילה בורגזה היא מוזיאון הממוקם בגני בורגזה, שתוכנן במקור על ידי מיכלאנג'לו בוונארוטי. המוזיאון הוא קומפלקס של מבנים עם בניין מרכזי אחד ושלושה אחרים. יש בו יצירות אמנות ידועות כמו "הטרנספיגורציה" ו"לה פורנרינה" של רפאל, "הקבר" של קאראווג'ו ו"ישו בעמוד" של טיציאן.

גלריית וילה בורגזה נוסדה על ידי האפיפיור פאולוס החמישי בשנת 1613, היא נבנתה במקור כדי לשכן את אוסף יצירות האמנות העצום שלו. הגלריה פתוחה לקהל מאז 1803, אז תרם אותה נפוליאון בונפרטה לתושבי רומא.

איזו תערוכה מתקיימת כעת בגלריית בורגזה? ראו פה 👇

למה הגלרייה הפכה למוזיאון כל כך פופולארי?

וילה בורגזה היא ארמון עצום מהמאה ה-17 והגנים שלו הם כעת פארק ציבורי בלב רומא. במוזיאון, השוכן באורוות לשעבר של הארמון, יש אוסף גדול של יצירות של אמנים איטלקיים גדולים כמו רפאל, קאראווג'ו, ברניני וטיציאן.

גלריית וילה בורגזה מכילה אוסף מרשים של ציורים מתקופת הרנסנס ועד הבארוק. אלה כוללים יצירות של רפאל וקראווג'יו, שניהם נולדו במאה ה-15. דגשים נוספים כוללים את "ונוס עם קופידון" של טיציאן ו"דיאנה ואקטאון", הידוע גם בשם "האונס של אירופה".

וילה בורגזה הוא אחד המוזיאונים המתויירים ביותר באירופה.

וילה בורגזה היא וילה רומית גדולה בגני בורגזה, בעיר רומא, איטליה. הוא נבנה עבור הקרדינל סקיפיונה בורגזה.

במוזיאון מוצגות יצירות של אמנים שונים, כמו קאראווג'יו, רפאל וטיציאן. האוסף כולל גם כמה מהפסלים החשובים ביותר מהעת העתיקה הקלאסית ומאיטליה של ימי הביניים.

הציורים מוצגים בשלוש קומות: בקומה הראשונה יש ציורים של אמנים מובילים כמו קרלו מראטה ואנדראה דל סרטו; בקומה השנייה יש עבודות של Correggio; ואילו בקומה השלישית יש ציורים של רפאל וטיציאן.

גלריית וילה בורגזה היא המוזיאון השני הכי מתוייר ברומא. הוא ממוקם בגני בורגזה והוא ביתו לשעבר של הקרדינל סקיפיונה בורגזה. הגלריה נפתחה לציבור בשנת 1803, והיא נועדה במקור לאוסף הפרטי של פסלים וציורים.

גלריית וילה בורגזה מכילה כיום למעלה מ-3,000 יצירות אמנות המשתרעות על פני תקופה מימי קדם ועד ימינו. יש גם כמה יצירות חשובות של אמנים כמו קאראווג'ו, רובנס, טיציאן, קורג'יו, פוסין ורמברנדט.

האוספים כוללים יצירות מתקופות שונות של תולדות האמנות כמו יוון העתיקה ורומא, איטליה הרנסנס וצרפת הבארוק, כמו גם הרומנטיקה האירופית של המאה ה-19.

5/5 - (3 votes)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן