חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רכבת מהירה משדה התעופה אל מרכז רומא ולהיפך

רכבת מהירה משדה התעופה לטרמיני (תחנה מרכזית) ברומא

הדרך המהירה, הזולה, הקלה והאמינה ביותר להגיע משדה התעופה הבינלאומי של רומא אל מרכז העיר ולהיפך ממרכז העיר של רומא אל נמל התעופה הבינ"ל.

תפוס אחת מ -36 הרכבות שנוסעות לכיוון בכל יום. לאונרדו אקספרס הוא שירות הרכבות ללא הפסקה!
כל נסיעה לכל כיוון לוקחת 32 דקות מהיעד עם יציאה מתוזמנת בכל שעה..משמע אפשר להגיע משדה התעופה אל מרכז רומא (תחנה מרכזית הנקראת טרמיני" ב-32 דקות בלבד!

השוס הוא שאין הגבלה על כמות מזוודות (בשונה משאטל או מונית)

לחצו כאן לרכישת כרטיסי נסיעה לרכבת המהירה!

הסעה מ / אל שדה התעופה היא לעתים קרובות הדבר הראשון שמזמינים לאחר כרטיסי טיסה ומלון. שימו לב שיש 2 שדות תעופה ברומא. שדה התעופה צ'יאמפינו (Ciampino Airport) ושדה התעופה לאונרדו דה וינצ'י בפיומיצ'ינו (Fiumicino airport).

עם הצעה של 36 רכבות ליום, לאונרדו אקספרס הוא השירות ללא הפסקה המחבר את תחנה המרכזית "טרמיני" הנמצאת במרכב העיר של רומא, והיא המחלף הראשי עם כל שירותי התחבורה הציבורית וקווים לפירנצה / בולוניה / מילאנו / ונציה/ נאפולי / סלרנו, וגם לשדה התעופה פיומיצ'ינו.

תוך 32 דקות בלבד עם יציאות מתוזמנות בכל שעה ניתן להגיע. תחנת הרכבת ממוקמת בצורה אסטרטגית בתוך שדה התעופה כך שיהיה לכם קל להגיע ולהתמצא.

לאונרדו אקספרס הוא השירות ללא הפסקה המקשר בין תחנת רומא טרמיני ונמל התעופה רומא פיומיצ'ינו תוך 32 דקות בלבד, עם יציאות מתוכנות כל 15 דקות (כל 30 דקות בפרקי זמן מסוימים).

השירות מובטח גם במהלך שביתות של הרכבות (במידת הרלוונטיות עם שירות אוטובוסים חלופי).

לאונרדו אקספרס מקשר אתכם מרציף 23 ו -24 של תחנת הרכבת טרמיני ברומא לתחנת הרכבת הממוקמת אסטרטגית בתוך נמל התעופה רומא פיומיצ'ינו.
ברומא טרמיני, השירות יפעל בין השעות 05.35 בבוקר ועד השעה 22.35, ובשדה התעופה פיומיצ'ינו הוא יימשך מהשעה 06.23 בבוקר ועד 23.23 בערב.

הזמינו מראש כרטיסי נסיעה ברכבת בהתאם לימי החופשה שלכם ברומא:

 

4.6/5 - (5 votes)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן

Booking.com