כרטיס אל מוזיאון הקפיטולין ברומא

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

ברוכים הבאים למוזיאון הראשון בעולם – מוזיאון הקפיטולין היה המוזיאון הראשון שהוקם בתבל ותכנן אותו מיכאלנג'לו המפורסם, ולכם יש אפשרות לרכוש כרטיס ולצפות באוצר הרומאי מקרוב!

הזמנת כרטיסים עבור המוזיאונים הקפיטוליניים בהתאם לימי החופשה שלכם

מוזיאון הקפיטוליני (Capitoline Museums) אפשר גם לקרוא לו "המוזיאונים הקפיטוליניים", הינו המוזיאון המרהיב שבלב רומא, בנוי על אחת משבעת הגבעות המקיפות את העיר – גבעת קפיטולין. אם תעלו במדרגות עד לקומה האחרונה, תפנו שמאלה ותפתחו דלת עץ פשוטה, תמצאו את עצמכם על מרפסת מרהיבה, שכל רומא העתיקה פרושה מולכם. בגג שוכן בית קפה קטן ונחמד, עם קפוצ’ינו טעים ונוף מרהיב. בדרך חזרה אל תשכחו לסייר במוזיאון הנפלא ולהצטלם עם ראש המדוזה המרהיב משיש, שפיסל ברניני.

מוזיאון הקפיטולין כרטיסים

מוזיאון הקפיטולין מציג אוסף של פריטים הקשורים בהיסטוריה של רומא עצמה, תיהנו מהכיכר המרכזית השוכנת בין בנייני המוזיאון, תוכלו לטייל בקווים הארוכים והאלגנטיים שלה ולהעריך את הארכיטקטורה של מיכלאנג'לו
תוכלו לראות את הפסל ההיסטורי של הזאב של רומא יונק רומולוס ורמוס, אשר מספר את מיתוס הקרן של עיר הנצח. מוזיאון שמספר את ההיסטוריה והעבר המרתק של רומא.

בשנת 1734 החליט האפיפיור קלמנטינה XII לעשות אוסף משמעותי של יצירות אמנות ופסלים עתיקים נגישים לציבור של רומא. עם המעשה הנפלא הזה, הוא יצר את המוזיאון הראשון בעולם – הוא נמצא על אחד משבעת הגבעות של רומא, ומשקיף על הפורום הרומי העתיק.

לחצו כאן לרכישת כרטיסי כניסה למוזיאון הקפיטולין!!

כתובת: Capitoline Museum

1, Piazza del Campidoglio, 00186, Rome

שעות פתיחה:

שלישי: 09:30 – 19:30
רביעי: 09:30 – 19:30
חמישי: 09:30 – 19:30
שישי: 09:30 – 19:30
שבת: 09:30 – 19:30
ראשון: 09:30 – 19:30
שני: 09:30 – 19:30

מוזמנים לבדוק ביומן מתי המוזיאון פתוח ולהתאים את הביקור במוזיאון בהתאם לימי החופשה שלכם ברומא:

 

5/5 - (6 votes)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן

סגור