חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טרווי אנדרגראונד – מה יש מתחת למזרקת טרווי?

הגעתם למזרקת המשאלות, זרקתם מטבע וביקשתם משאלה? אך האם אתם יודעים מה מסתתר מתחת למזרקה המפורסמת של רומא?

רומא המודרנית נבנתה על גב האימפריה שלה, ותוכלו לגלות תגלו כמה זה מעניין בכניסה אל "טרווי תחתית – אנדרגראונד".

תשעה מטרים מתחת לרחובות, המשתרעים מ-Via San Vincenzo ל-Vicolo Puttarello, תגלו חורבות המתוארכות כל הדרך לרומא העתיקה. תקבלו גם אפליקציית מדריך אודיו שימושית הכוללת שלושה מסלולי הליכה!

מזרקת טרווי היא אחד מציוני הדרך המפורסמים ביותר ברומא. זוהי מזרקה אשר נבנתה על ידי האדריכל ניקולה סלבי בשנת 1732. המזרקה ממוקמת בקצה ויה דל קורסו, שהוא רחוב במרכז רומא.

מזרקת טרווי ידועה כ"מזרקת המשאלות" מכיוון שהאמינו שאם תזרקו לתוכה מטבע, תחזרו לרומא.

מזרקת טרווי היא אחת המזרקות המפורסמות ברומא. אתר תיירות זה נמצא בכיכר נפטון וטרייטון, הידועה גם בשם פיאצה די טרווי.

המזרקה תוכננה על ידי ניקולה סלבי ונבנתה בין השנים 1732 ל-1762. המים הזורמים מהמזרקה מגיעים מהאקווה בתולה, אשר נבנתה בשנת 19 לפני הספירה כדי לספק מים לרומא העתיקה.

מזרקת טרווי הוצגה בסרטים רבים כגון שלושה מטבעות במזרקה (1954), חג הרומאי (1953), לה דולצ'ה ויטה (1960) וחדר עם נוף (1985).

מזרקת טרווי היא מזרקת בארוק מהמאה ה-19 באזור קוואטרו פונטנה ברומא, איטליה. זוהי אחת המזרקות המפורסמות בעולם.

המזרקה הופיעה בסרטים רבים והוצגה בתרבות הפופולרית.

מזרקת טרווי עוצבה על ידי ניקולה סלווי והושלמה על ידי פייטרו בראצ'י. למזרקה צורה מעוקלת מעט, הבנויה על מסד גבוה, עם כד נוי בראש החזית הנושא ראש מגולף של נפטון או טריטון. הוא הוזמן במקור על ידי האפיפיור קלמנס ה-12 בשנת 1732 כדי לספק מים לפאלאצו הסמוך שנבנה כדי לאכלס את משפחתו ושימש ביתם של אפיפיורים שונים מ-1666 עד 1870.

טרווי אנדרגראונד – מה יש מתחת למזרקת טרווי ברומא

מזרקת טרווי היא אחד מציוני הדרך האיקוניים ביותר ברומא. זהו אחד מציוני הדרך המוכרים ביותר בכל איטליה. המזרקה הייתה סמלה של רומא מאז ימי קדם והיא הופיעה בסרטים ובתוכניות טלוויזיה רבות.

התחתית של טרווי היא רשת של מנהרות, מעברים וחדרים שנבנו בתקופת האימפריה הרומית כדי לספק מים לעיר. מזרקת טרווי היא אחד המונומנטים האייקוניים ביותר ברומא. הוא גם הוצג בסרטים ובתוכניות טלוויזיה רבות, כמו גם היותו יעד תיירותי פופולרי באיטליה. עם זאת, רוב האנשים לא יודעים שיש קטע תת קרקעי למזרקת טרווי. התחתית של טרווי היא המקום ממנו מגיעים המים המזינים את המזרקה. המים זורמים בסדרה של מנהרות לפני שהם מגיעים למזרקה עצמה.

חלק זה מספק היכרות עם מה שנמצא מתחת למזרקת טרווי ברומא, שיכול לשמש סטודנטים שלומדים בחו"ל או מעוניינים לבקר ברומא ורוצים ללמוד עוד על האנדרטה המפורסמת הזו.

מזרקת טרווי היא מזרקה בסגנון הבארוק ברומא, איטליה. הוא ממוקם באתר של מעיין טבעי אשר נחנך במאה ה-3 לפנה"ס, והוא נקשר לטקסים רומיים מאז ימי קדם.

מזרקת טרווי היא אחת המזרקות המפורסמות ברומא, לא רק בגלל שהיא יפה אלא גם בגלל שהיא אחת הבודדות שעדיין פועלות.

מזרקת טרווי מורכבת משתי מפלסים. המפלס התחתון מכיל את אגן המזרקה ובריכה עגולה בה יכולים המבקרים להתקרר במזג אוויר חם או לשטוף ידיים ופנים. המפלס העליון מכיל פסלים המתארים את נפטון, טריטון ודמויות נוספות מהמיתולוגיה הקלאסית שנוספו במהלך שיפוץ במאה ה-18.

5/5 - (4 votes)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן

Booking.com