פריימרק רומא

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

האם יש פריימרק ברומא?

חובבי השופינג בוודאי ישמחו לשמוע כי בתאריך ה-27 לנובמבר, שנת 2020 (כן כן שנת הקורונה) נפתח לראשונה סניף של פריימרק ברומא!! ההתרגשות בשיאה!!

הסניף לא יהיה במרכז העיר ותצטרכו לקחת מונית או שאטל למרחק נסיעה קצר כדי להגיע אליו.

כתובת סניף פריימרק הראשון ברומא במרכז הקניות הגדול והחדש מקסימו (Maximo):
Maximo Shopping Centre, Via Laurentina, 865, 00143 Roma RM
06 8030 7010

חנות פריימרק ברומא תהיה חנות עם 2 קומות (חנות דו קומתית) במרכז הקניות מקסימו ובה תוכלו למצוא בגדים אופנתיים, נוחים במחירים משתלמים.

שעות פתיחה: 

יום שני 10:00–21:00
יום שלישי 10:00–21:00
יום רביעי 10:00–21:00
יום חמישי 10:00–21:00
יום שישי 10:00–21:00
יום שבת סגור
יום ראשון סגור

עד לחודש נובמבר בשנת 2020 לא היה פריימרק ברומא והיה רק סניף קטן בפירנצה..בשביל להשיג חנות של פריימרק הייתם צריכים לנסוע שעה וחצי ברכבת לפירנצה ומשם לקחת אוטובוס לסניף בפירנצה של פריימארק..צריך אוטובוס כי זה מחוץ לפירנצה. סביב 20 יורו לבן אדם לצד אחד….שני אנשים הלוך חזור זה 100 יורו. שנית כל, פרימארק לא בסביבה בכלל בפירנצה, זה מצריך משם נסיעה של כמעט שעה כלומר …זה ללכת במהירות הבזק ולחזור בזמן לרומא…רוצים לנסוע בכל זאת לסניף פריימרק בפירנצה? מזמינים כרטיסים לרכבת כאן!


ורק שתדעו..הסניף בפירנצה של פריימרק הוא קטן, ממש לא כמו הסניף החדש של פריימרק ברומא, המבחר בו של הבגדים לא גדול והמבצעים לא כמו שרגילים ממחירים במדינות אחרות באירופה..סניפי פריימרק באיטליה בכלל לא להיטים. להגיע לפריימרק זה די סיפור מפירנצה.. יש הסעות שצריך לקנות להן כרטיס. אחכ יש ליסוע ממריה נובלה (תחנה מרכזית שם) תחנה אחת בטראם ולעבור את הכביש. ההסעה באה כל 30 דק והנסיעה היא 40 דקות לכיוון.  פרימרק רחוק כ 40 דקות באוטו מפירנצה וכשעה באוטובוס…

מדריך על הפרוצדורה לקבלת החזר מס לאחר שופינג ברומא/פירנצה (איטליה) – לחצו כאן

כתובת הסניף של פריימרק בפירנצה נמצאת בקניון הנקרא gigli:
I Gigli, Via San Quirico
165 , 50013
Campi Bisenzio FI

חנות פריימרק בפירנצה עלולה לאכזב… ותגלו שסתם ביזבזתם יום-חצי יום. רומא כל כך יפה. תהנו ממנה וגם מהאפשרויות של הקניות שבה.

במשך שנים רבות רשת פריימרק שמעה והבינה את הביקוש הגדול של התיירים לסניף פריימרק ברומא ובייחוד של המטיילים הישראליים שמגיעים לפירנצה רק בכדי לקנות בגדים בסניף פריימרק וסוף סוף פתחה סניף 1 ברומא והמוני תיירים וחובבי שופינג כבר עומדים בתורים בכדי להיכנס לסניף החדש והגדול!

פריימרק ברומא
פריימרק ברומא

פריימרק למי שלא יודע זו חנות בגדים ומוצרים לבית הכי פופולארית שיש באירופה עם 290 סניפים והמבחר בחנות מאוד גדול, וזול.

איפה עושים שופינג ברומא חוץ מפריימרק? קניות ברומא בזול?

קניון Euroma 2 (קניון אאוטלטים שמומלץ לבקר בו בלי קשר לפריימרק) – לפרטים על קניונים נוספים!
לפרטים על תקופת הסיילים ברומא לחצו כאן

צפו בכתבה שמודיעה על פתיחת סניף פריימרק ברומא כבר בדצמבר 2019 אבל בסוף בגלל הקורונה ובגלל בירוקרטיה נוספת זה נדחה ונפתח באופן רשמי בחודש נובמבר 2020:

פריימרק מגיע לרומא?
פריימרק מגיע לרומא?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן

סגור