חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טרסטוורה – סיור מודרך בשכונה

התקרבו קצת יותר להיסטוריה, לאגדות ולפולקלור של האי טיבר ואחת השכונות המשמעותיות ביותר ברומא, טרסטוורה. עקוב אחר המדריך שלך דרך הכיכרות, אבני החן והאנדרטאות הנסתרות תוך כדי למידה על הסיפורים הקדושים והאגדות של הרומאים שעברו

פגוש את המדריך שלך בגשר פבריקו והתחיל את ההליכה אל האי היחיד בעיר הנצחית. חצו את הגשר הרומי העתיק ביותר שעדיין נמצא בשימוש המחבר את הגדה השמאלית של נהר הטיבר עם האי. סעו אחורה בזמן וחזרו על עקבותיהם של היוונים והרומאים.

לאחר על האי, למד כיצד הוא נוצר במקור על ידי סלע געשי ומשקעי נהר שהצטברו במשך אלפי שנים. התפעלו מהצורה דמוית הספינה של האי וגלו את הסיפורים על האי המיושב הקטן ביותר בעולם.

המשיכו לשכונה היפה ביותר ברומא, טרסטוורה. תוך כדי הליכה, נתקל בבזיליקת סן קריסוגונו, אחת הבזיליקות הרומיות העתיקות ביותר. קחו את הזמן להתפעל ממנו ללא נוכחותם של תיירים רבים והתכוננו להיות מוקסמים מהציורי הקיר.

פעם אחת בפיאצה די סנטה מריה, גלה את המקום הרשמי הראשון של פולחן נוצרי ברומא ואת הבזיליקה היפה עם אוצרות אמנותיים ויצירות מופת לחקור. לשוטט ברחובות העקומים ובסמטאות הרומנטיות ולהגיע לפיאצה סן קוסימאטו.

התפעלו מבחוץ מהכנסייה ההומנית שלה מהמאה ה-10 והגיעו לכנסיית הבארוק של סן פרנצ'סקו א ריפה. סיימו את הסיור במעבר ליד בזיליקת סנטה ססיליה, הפטרון של המוזיקאים, וחזרו לאי טיבר.

אהבת? נא לדרג!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה ברומא ללא עלות השאירו פרטים👇

חוויה ברומא מתחילה כאן